Geen derbywinst VV Holthees-Smakt

VV Holthees-Smakt heeft de derby tegen Merselo niet kunnen winnen (0-2).

Op een winderig sportpark “De Halt” werd om half drie de derby afgetrapt en direct was al duidelijk dat de wind een serieuze rol speelde. Na de twaalf minuten voetballen kwam Merselo op een voorsprong, een schot van Bas Litjens kwam via de paal bij Robin van Dijck die de bal in het doel schoot 0-1. Een paar minuten later wist de rechtsbuiten van Merselo de bal voor te krijgen maar twee medespelers konden voor het doel niet bij de bal komen. Na een half uur voetballen kreeg Merselo via Bas Litjens een grote kans te creëren maar zijn schot ging net langs het doel. Vlak voor de rust kreeg Holthees een vrije trap maar deze ging net voor het doel langs. Na de rust probeerde Holthees het wel maar werden er geen kansen gecreëerd. Na tien minuten was er een scherpe uitbraak van Merselo maar het schot ging via de lat over. In de vijfenzestigste minuut nam Ser van Es een vrije trap die bij Niels Ingepas terecht kwam maar hij kon geen controle over de bal krijgen. Een kwartier voor tijd kreeg Merselo een grote lans maar Bas Litjens kon bij de tweede paal net niet bij de bal. Zes minuten voor het einde kwam de bal voor de voeten van Ser die de bal net over het doel plaatste. Een minuut later was er een uitbraak van Merselo, Dirk Ewals kreeg de bal en wist beheerst af te ronden 0-2. In de blessuretijd wist Marco een vrije trap van Merselo nog knap te pakken. VV Holthees-Smakt maakte geen moment aanspraak op de overwinning.

STATISTIEKEN:

VV Holthees-Smakt – Merselo (0-1)

Doelpunten makers:

Robin van Dijck 0-1 (12 min)

Dirk Ewals 0-2 (85 min)

Scheidsrechter :  Vissers (Uden)

Toeschouwers: 75

Bijzonderheden:  geen