Coronamaatregelen (update 13 april 2021)

Na aanleiding van de persconfrentie van dinsdag 13 april 2021 zijn er geen versoepelingen en blijven de maatregels zoals deze op 9 maart 2021 zijn afgekondigd.

Na aanleiding van de persconferentie van maandag 8 maart 2021 is er niet veel versoepeling op de maatregelen gekomen. Alleen is het nu voor spelers en speelsters van boven de 27 jaar toegestaan om in viertallen samen te trainen met het in acht nemen van de 1.5m afstand t.o.v. elkaar

Na aanleiding van de persconferentie van 23 februari 2021 heeft de Technische Commissie gekeken naar welke mogelijkheden er vanaf 3 maart 2021 zijn om weer te kunnen voetballen. Vanaf 3 maart 2021 worden voor alle spelers van onder de 27 jaar de trainingen weer hervat, de technische staf van elk elftal zal aangeven hoe hieraan invulling wordt gegeven. Voor spelers van boven de 27 jaar is een groepstraining nog niet toegestaan, in overleg met de technische staf van elk elftal kan er gekeken worden hoe er in tweetallen met gepaste afstand (1.5 meter) kan worden. Verder dienen alle voorschriften zoals deze door het RIVM (en KNVB) zijn voorgeschreven gevolgd te worden.