Nederlaag in blessuretijd

VV Holthees-Smakt heeft de thuiswedstrijd tegen BVV'27 niet kunnen winnen.

WEDSTRIJDVERSLAG:

VV Holthees-Smakt begon voortvarend aan de wedstrijd, na een snelle aanval valt de bal voor de voeten van Ser van Es die de bal met rechts in het doel schiet 1-0. Enkele minuten later is het bijna 2-0 maar de vrije trap van Ser schampt de buitenkant van de paal. Niet veel later is er nog een grote kans voor VV Holthees-Smakt, Luca Janssen onderschept de bal en weet de bal bij Ken Wijenberg te krijgen maar net voordat hij de bal in het doel kan plaatsen weet een verdediger er nog tussen te komen. Het duurt tot de vijfentwintigste minuut eer dat BVV’27 een grote kans creëert. Een vrije trap van ruim buiten de zestien wordt vlak langs het doel geschoten. Na een half uur voetballen probeerde Wilco Stiphout het van net buiten de zestien maar mede door het stroperige veld remt de bal flink af waardoor de keeper de bal kan oppakken. Na de rust blijft het beeld in het eerste kwartier hetzelfde als in de eerste helft, VV Holthees-Smakt valt aan maar kan maar moeilijk tot grote kansen komen. In de negenenvijftigste minuut krijgen zij de rekening gepresenteerd, BVV’27 komt na een snelle uitbraak voor het doel van invaller doelman Arjan Loenen en die kan niets uitrichten tegen het schot van Jop Clabbers doen 1-1. Tien minuten later krijgt Kay Wijenberg de bal net buiten de zestien en hij schiet maar raakt de paal, de rebound kan makkelijk door de verdediging weggewerkt worden. Het restant van de wedstrijd komt VV Holthees-Smakt niet meer tot uitgespeelde kansen. In de blessuretijd wordt het nog erger voor VV Holthees-Smakt. Omdat VV Holthees-Smakt krijgt BVV’27 veel ruimte bij een uitbraak maar nadat de bal in eerste instantie lijkt te kunnen worden weggewerkt beland deze voor de voeten van Jannes Gooren die de bal onhoudbaar in het doel schoot 1-2. In een wedstrijd op een deels nattig veld waren de kansen die er waren niet besteed aan VV Holthees-Smakt en wist BVV’27 uitermate efficiënt om te gaan met de kansjes die het kreeg.

STATISTIEKEN:

VV Holthees-Smakt – BVV’27 1-2 (1-0)

Doelpunten makers:

Ser van Es 1-0 (2 min)

Jop Clabbers 1-1 (59 min)

Jannes Gooren 1-2 (90+2)

Scheidsrechter :  

Toeschouwers: 50

Bijzonderheden: